روش های پرداخت

انواع روش های پرداخت :

میسان کالا در تلاش است که بهترین و کامل ترین اطلاعات و مشخصات کالا را در اختیار کاربران قرار دهد تا خریداران بهترین انتخاب را داشته باشند اما باید توجه داشته باشید در هنگام انتخاب کالا، کاربرباید دقت لازم را به مشخصات کالا داشته باشد و سپس سفارش را ثبت نماید. مسئولیت انتخاب کالا به عهده خریدار است و میسان کالا هیچگونه مسئولیتی در قبال انتخاب کالا توسط خریدار را نخواهد داشت.

روش های پرداخت میسان کالا

پرداخت در محل :

  • خریدارانی که ساکن تهران و حومه میباشند میتوانند هزینه سفارش خود را در هنگام تحویل کالا و در محل، پرداخت را انجام دهند. در غیر اینصورت امکان پرداخت هزینه در محل وجود ندارد.
  • تمامی کالا رسان های فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی میسان کالا، دارای دستگاه کارتخوان میباشند تا مشتریان بتوانند به راحتی هزینه سفارش خود را هنگام دریافت در محل پرداخت کنند.

پرداخت اینترنتی :

  • خریداران محترم میتوانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه پرداخت اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت انلاین پرداخت نمایند. پرداخت های موفق به منزله ی ثبت قطعی سفارش میباشد و مراحل اماده سازی و ارسال به صورت خودکار انجام میگیرد.
  • برای پرداخت اینترنتی شما نیاز به موارد ذکر شده دارید:
  1. شماره کارت (شماره ۱۶رقمی درج شده بر روی کارت عابر بانک).
  2. رمز دوم (رمز خرید اینترنتی).
  3. cvv2  (یک کد ۳ یا ۴ رقمی درج شده بر روی کارت و یا پشت کارت).
  4. تاریخ انقضا (تاریخ انقضایی که بر روی کارت درج شده است).

پرداخت به صورت انلاین یا کارت به کارت :

  • مشتریانی که ساکن کلیه شهر ها (به جز تهران و حومه) میباشند، میبایست هزینه سفارش خود را به صورت انلاین یا کارت به کارت پرداخت نمایند.

واریز به حساب (نقدی) :

  • روش واریز به حساب یا پرداخت نقدی، واریز وجه به حساب از طریق پایا و ساتنا میباشد. مشتریانی که مایل به انجام این نوع از پرداخت میباشند باید توجه داشته باشند که این نوع پرداخت اگر به صورت مراجعه به بانک باشد باید در وقت اداری صورت گیرد. خریداران عزیز دقت داشته باشند که نوع روش پرداخت برای درب منزل امکان پذیر نمیباشد.

برند ها

سبد خرید
واتس آپ واتس آپ